Įvertinimas:  0


15 €/val.Justė Kazakevičiūtė (Justė Kazakevičiūtė)

Vieta:
Vilnius

Dėstomi dalykai:
Pianinas

Galimybė mokyti online:
Ne

Galimybė atvykti pas mokinį:
Dirbu tik namuose
Užsiregistravo: 2016-02-29

Apie mane

Sveiki, esu baigusi populiariosios muzikos studijas. Ieškau naujų mokinių, kurie norėtų išmokti groti fortepijonu, ne tik klasikos kūrinius bet ir pramoginę muziką, džiazą ( pagal poreikius). Taip pat galiu mokyti ritmikos, muzikos teorijos, natų pažinimo, muzikos istorijos, padėti pasiruošti stojamiesiems į muzikos mokyklą, lavinti vaiko ar suaugusiojo klausą. Turiu pedagogo kvalifikaciją įrodantį pažymėjimą. Manau, kad niekam niekada nėra vėlu pradėti mokytis, svarbiausia - norėti. Tad laukiu Jūsų visų, skambinkite, rašykite ir tikiuosi greitai susitiksime pamokose ! Turiu patirties dirbant su studentais ir įvairaus amžiaus vaikais bei suaugusiaisiais. Asmeninės savybės: Nuoširdumas, punktualumas, atsakingumas, draugiškumas, komunikabilumas. Puikiai sutariu su vaikais, tačiau galiu mokyti ir suaugusiuosius, jei tik yra noro. Papildoma informacija: Mokau tik savo namuose. Kiekvienam mokiniui sudarau individualų mokymosi ir tikslų planą. Dirbame ne tik su privalomąją medžiaga, bet taip pat atsižvelgiu į mokinio norus! Daugiau apie mane galite sužinoti susiradę Facebook paskyroje : Justė Kazakevičiūtė. Taip pat aš esu žinoma kaip bardų muzikos atlikėja, džiazo pianistė, populiariosios muzikos vokalistė. Moku groti įvairiais instrumentais, todėl turiu iš ties daug patirties. Koncertuoju su žymiais Lietuvos atlikėjais, tokiais kaip Česlovas Gabalis, Andrius Kulikauskas, Gintaras Šulinskas. Yra tekę groti su Petru Vyšniausku, esu pasirodžiusi ne viename televizijos projekte. Daugiau apie tai rasite Youtube svetainėje įrašę mano vardą ir pavardę. Rašykit, skambinkit, laukiu Jūsų visų!!! Kaina - sutartinė

Dėstomi dalykai:

Pianinas (15 /val.)

Patirtis:

Atlikau savanorišką praktiką Vilniaus Kolegijs populiariosios muzikos skyriuje, ritminės muzikos katedroje. Dirbau su papildomo instrumento (fortepijono) studentais. Taip pat atlikau savanorišką praktiką ir savo gimtąjame mieste, Vilkaviškyje - Vilkaviškio muzikos mokykloje.

Kvalifikacija:

Išsilavinimas:
Aukštasis ( neuniversitetinis)
2016- (.....) - Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija , džiazo fortepijono programa
2012-2015 - Vilniaus Kolegija, Ritminės muzikos katedra, Populiariosios muzikos skyrius, džiazo fortepijoas/ fleita. ( su pagyrimu)
Vidurinysis:
2000-2012 - VIlkaviškio "Aušros" gimnazija ( su pagyrimu)
Kita:
2002-2009 VIlkaviškio muzikos mokykla (klasikinio fortepijono specialybė) (su pagyrimu)
2010-2012 VIlkaviškio muzikos mokykla (klasikinio fortepijono išplėstinis kursas, mušamieji) (su pagyrimu)

Papildomi mokymai:
6val. trukmės seminaras "Vokalinio džiazo stiliaus pagrindai" (lekt. G.Jakubėnas)
120 val. trukmės pedagogikos ir psichologijos kursai.

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių

© 2013-2022 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs