Įvertinimas:  0


35 €/val.Aurijus Jasulis (Aurijus)

Vieta:
Karoliniškės, Vilnius

Dėstomi dalykai:
Biologija, Chemija

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
iki 5 km
Užsiregistravo: 2015-08-12

Apie mane

Mano mokymo stilius: mažiau kalk, daugiau pasitelk logika! Juk gamtoje viskas logiškai sudeliota. Tad vadovėlis – tai tik pagalbinė priemonė, bet ne pagrindinė, dėl to per pamokas pažadu daug filmukų, gal net vieną kitą bandymą ar stebėjimą, kad jūs suprastumėt, jog biologija ir chemija nėra sausi mokslai, bet mūsų gyvybės pagrindas. Esu jaunas, kūrybingas, atsakingas, mokantis sudominti, nestokojantis humoro jausmo mokytojas. Suprantu, kad biologija ir chemija daugumai gali sukelti sunkumų, dėl to tiek sistematingai dirbsime pagal programą, tiek platinsime ir gilinsime žinias, kitaip tariant, darysime tai, apie ką mokykloje dažniausiai pamirštama... Tikiu, kad kartu galime pasiekti jūsų užsibrėžtų tikslų: iš jūsų laukiu noro, iš savęs žadu įdomias ir naudingas pamokas! Susidomėjote? Siūlau apsilankyti mano internetiniame tinklalapyje: http://biopamokos.weebly.com

Dėstomi dalykai:

Biologija (35 /val.)
Chemija (35 /val.)

Patirtis:

Biologija ir chemija yra du pagrindiniai dalykai, kurie neatsiejami nuo manęs. Esu patyręs biologijos/chemijos mokytojas, dirbu tiek privačiai, tiek mokykloje.

Kvalifikacija:

Esu baigęs Lietuvos edukologijos universitetą, įgijau ekologijos ir aplinkotyros bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Šiuo metu studijuoju Vilniaus Universitete, magistratūroje. Dirbu Vilniaus mokykloje biologijos & chemijos mokytoju.

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių

© 2013-2022 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs