Įvertinimas:  0


14 €/val.Intensyvūs vokiečių k. kursai Internetu (Skype'u)

Vieta:

Dėstomi dalykai:
Vokiečių k.

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
Dirbu tik namuose
Užsiregistravo: 2013-07-30

Apie mane

- Esu vokiečių k. ekspertė Renata. - Siūlau intensyvius VERSLO VOKIEČIŲ, BENDRINĖS VOKIEČIŲ, IŠVAŽIUOJANTIEMS Į UŽSIENĮ specialius kursus, kurie vyksta Internetu (Skype). - Konsultuoju, kaip efektyviai komunikuoti su verslo partneriais (klientų aptarnavimas, užsakymų parengimas, verslo partnerių paieška ir t.t.). - Taikau netradicinius mokymosi būdus, kurie duoda akivaizdžius rezultatus. - Kadangi žinau vokišką mentalitetą, paruošiu žmones, kurie ruošiasi emigruoti į Vokietiją.

Dėstomi dalykai:

Vokiečių k.: 90 min (14 /val.)

Patirtis:

- Kurį laiką gyvenau Vokietijoje, Vilniaus universitete studijavau vokiečių filologiją ir ilgus metus dirbau vertėja žodžiu įvairiuose verslo susitikimuose, dirbau pardavimų vadove Vokietijos rinkoje.

- Kaip mes visi žinome, vokiečiai garsėja savo reiklumu sau ir kitiems.Turiu sukaupusi didelės patirties verslo komunikacijos srityje, gerai suprantu vokišką mentalitetą ir reikalavimus verslui.

- Mano mokiniai džiaugiasi investuodami laiką į šiuos kursus, nes įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, sėkmingai startuoja naujuose darbuose.

Kvalifikacija:

Vilniaus universitetas, vokiečių filologija
Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos bakalaurė
Mykolo Romerio universitetas, psichologijos magistrantė

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių

© 2013-2021 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs