Įvertinimas:  0


20 €/val.Lukas Beržanskis Beržanskis (luk.berzanskis@gmail.com)

Vieta:
S. Stanevičiaus g. A, Vilnius

Dėstomi dalykai:
Istorija

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
iki 5 km
Užsiregistravo: 2021-10-12

Apie mane

Sveikas (-a)! Nuo pat mažens jaučiau naturalų norą mintimis nusikėlus į mane dominusius praeities įvykius juos nagrinėti ir analizuoti, ieškoti sąsajų su šiomis dienomis bei juos lyginti. Tokiu potraukiu norėčiau užkrėsti ir tave! Esu pasiryžęs padėti 8 - 12 klasės mokiniams įsigilinti, suprasti, o svarbiausia pažinti ir pamilti ne tik istorijos mokslą, tačiau ir pačią istoriją. Pirmą pamoką (45 min.), kuri bus skirta susipažinimui ir poreikių išsiaiškinimui, esu nusiteikęs pravesti nemokamai. Kiti užsiėmimai turėtų trukti po 2 akademines valandas (1 val. 30 min.), kurių kaina būtų - 30 EUR. Galima susitarti ir dėl užsiėmimų trunkančių 1 akademinę valandą (45 min.), kurios kaina būtų - 20 EUR. Vienu metu galėčiau dirbti su grupelėmis iki 3 mokinių. Tokiu atveju kaina būtų derinama priklausomai nuo trukmės ir žmonių skaičiaus. Užsiėmimai galimi nuotoliu arba gyvai (Vilniuje) darbo dienomis 17 - 19 val. ir savaitgaliais iki 14 val. Yra galimybė gyvai vesti užsiėmimus ir Šiauliuose, tačiau tai reikėtų suderinti iš anksto. Iki pasimatymo!

Dėstomi dalykai:

Istorija (20 /val.)

Patirtis:

Besimokant Vilniaus Universitete teko atlikti praktiką Vilniaus Karoliniškių Gimnazijoje, Vilniaus Mykolo Biržiškos Gimnazijoje bei Nemenčinės Konstanto Parčevskio Gimnazijoje.

Kvalifikacija:

2021 m. greta Istorijos programos besimokydamas Pedagogikos pagrindų Vilniaus Universitete įgijau humanitarinių mokslų bakalauro laipsnį.

Iki mokyklos baigimo 2015 m. aktyviai dalyvavau LKJBS "Žingsnis" veikloje, tad dirbti su jaunesniais žmonėmis individualiai ar grupėse man nėra naujiena.

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių

© 2013-2023 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs