Įvertinimas:  0


12 €/val.Justinas Didika (Justinas Didika)

Vieta:
Mindaugo g, Vilnius

Dėstomi dalykai:
Istorija, Politika

Galimybė mokyti online:
Taip

Galimybė atvykti pas mokinį:
Dirbu tik namuose
Užsiregistravo: 2021-09-20

Apie mane

Esu 24 m. vilnietis. Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 2020 m. įgijau politikos mokslų bakalauro laipsnį. Studijų metu didelė dalis dalykų buvo glaudžiai susijusi su Lietuvos politine ir kultūros bei tarptautinių santykių istorija. Taip pat reikšmingą dalį savo studijų, studijuodamas pagal individualiai susidarytą programą, praleidau ir VU Istorijos fakultete. Istorija visuomet buvo ir yra mano hobis, kuriuo aktyviai pradėjau domėtis nuo gimnazijos laikų, o konkrečiau – nuo turėtų individualių papildomų istorijos užsiėmimų, kurie sužadino mano susidomėjimą. Nuo to laiko tai buvo pagrindinis mano prioritetas mokykloje, kuris vėliau viena ar kita forma lydėjo mane ir toliau tiek studijose, darbuose, tiek ir laisvalaikiu. Noriu savo patirtį ir žinias pritaikyti mokydamas mokinius papildomų užsiėmimų metu, kurių tikslas priklausys nuo pačio mokinio poreikių: padėti geriau įsisavinti pamokų metu einamas ar kitas temas; padėti paruošti namų darbus; padėti pasiruošti kontroliniams bei testams; padėti pasiruošti stojant į gimnazijas ar ruošiantis valstybiniams egzaminams. Be tiesioginio pamokų turinio, su mokiniu mielai aptarčiau, padiskutuočiau ar pasiūlyčiau filmų, serialų ar knygų susijusiomis temomis

Dėstomi dalykai:

Istorija (12 /val.)
Politika (12 /val.)

Patirtis:

Turiu nenuoseklios patirties individualiai mokant istorijos savo pažįstamų rate bei metus, 12 klasėje, kai pats lankiau papildomus istorijos kursus, kur turėjau galimybę susipažinti su individualaus mokymo specifika ir privalumais.

Darbo patirtis: daugiau nei 4 metai analitinės / tyrimų patirties viešosios politikos srityje bei viešajame sektoriuje dirbant su švietimo, diplomatijos, migracijos, skaitmeninės ir žaliosios ekonomikos temomis.

Kvalifikacija:

Politikos mokslų bakalauro laipsnis (VU TSPMI)

Galimybė dėstyti kalbomis:

Lietuvių, Anglų

© 2013-2023 NoriuIšmokti.lt - Visos teisės saugomos.
DIZAINAS: SmallDesignJobs